TIKLA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TIKLA

indir

AnasayfaPORTALLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Yaşanmış Komik Diyaloglar xD

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Yaşanmış Komik Diyaloglar xD Empty
MesajKonu: Yaşanmış Komik Diyaloglar xD   Yaşanmış Komik Diyaloglar xD I_icon_minitimeCuma Tem. 04, 2008 7:34 pm

Merhaba Ben Serkan Nasıl Yardımcı Olabilirim? - Benim Telefonda Bi Problem Var Bankomatta Işlem Yapamadım - Peki Ilk önce Telefonunuzun ''menü" Tuşuna Sonra Da ''5'' Tuşuna Başın... - Evet... Tamam... - Ekranda Ne Var şimdi? - Show Tv... - ???

-iyi Günler Kredi Kartı Başvurunuz Için Aramıştım Sizi... - Tabi Buyrun.. - Mesleğiniz Nedir Acaba? - Hayat Kadını... - ... özel Sektör Yazıyorum Ben... - O Da Olur!...
Iyi Günler
- Alo Ben Ahmet, Ya Benim Bu Printer çalışmıyor!... -windows'ta Mı çalışıyor? - Evet - Bilgisayar Printerı Görüyor Mu Ahmet Bey? - Evet, Karşı Karşıyalar!...
-
Iyi Günler, Nasıl Yardımcı Olabilirim? - Para çekemiyorum Ben... - şifrenizi Yanlış Giriyormuşsunuz Ahmet Bey!... - şifre Mi? Benim şifrem Hep Aynıdır, Istanbul'un Kurtuluşu... - Lütfen, Bana şifreyi Söylemeyin Efendim. - Hah, Tamam Hatırladım, 1956!!! - Efendim O Istanbul'un Kurtuluşu Değil Ama... - Yaaaa!... Kaçtı Istanbul'un Kurtuluşu? - Efendim Ben Malesef Söyleyemem Bunu Size. - Niye Sen De Mi Bilmiyosun?... - Biliyorum, Ama Güvenlik Açısından Benim şifreyi Bilmemem Gerekiyor. - Ben Sana şifreyi Sormuyorum Ki!... Istanbul'un Kurtuluşunu Soruyorum. - Evet, Ama... ???!!!

-güvenliğiniz Için Bir Kaç Soru Sormam Gerekiyor. -doğum Yeriniz? - Erzurum... - Doğum Tarihiniz? - 23 Ocak 1957 - Annenizin Evlenmeden önceki Soyadı? - Anamı Karıştırma Bu Işe

Günün Getirmiş Olduğu Yorgunluk Ve Dayınılmaz çene Ağrıları Sonucunda ''şu Gün Bitse De Gitsek Yeter'' Diyen Bir Müşteri Temsilcisinin Aldığı çağrıyı Bir An önce Işini Halledip Başından Sağmak Için Hızlı Ve Seri Konuşayım Derken Aralarında Geçen Konuşma... - Iyi Günler şimdi Size Güvenliğiniz Için Bir Kaç Soru Sormalıyım - Tabii - Annenizin Son Kullanma Tarihi - Heee Efendim - Beyfendi Pardon Annenizin Kızlık Soyadı Ve Kartınızın Son Kullanm Tarihi Olacaktı - çok çok özür Dilerim .

- Temsilci : Mezun Oldugunuz Ilkokulunuzun Adini Alabilir Miyim? - Müsteri : Nerden ögrendiniz Ilkokul Mezunu Oldugumuzu?

- Temsilci : Cep Telefonu Kullaniyor Musunuz? - Müsteri : Gazeteden Kuponla Almistim On Gün Sonra Gelecek

- Siyah Ekran çikti Efendim... - Yazın Kullanıcı Adınızı. - Yazdım. - Parolanızı Da Girin. - Tamam. - Garip Karakterler Akmaya Başladığında Klavyeden F7'ye Basın. - Elimle Mi?

- Benim Sayfalarım Gelmiyo. - şu An Yurtdışı çıkışımızı Sağlayan Uydudan Kaynaklanan Bir Sorun Var Efendim. - Bi Ilgileniverseydiniz Siz. - şey, Uydu Uzayda Efendim. - Haa, Tamam O Zaman.
-
- Temsilci : Evli Misiniz ? - Müsteri : Hayir Müzmin Bekarim. Aman Evladim Sen Sen Ol Sakin Evlenmeyecegim Deme. Bak Güzel Bir Isin Varmis,bankada Birini Ayarla Yasin Geçmeden Bir An önce Evlen. Sonra Bizim Gibi Tursunu Kurmasinlar. Abla Nasihati !!!
-

Müşteri Temsilcisi: Size Birkaç Kodlama Ileticem, Not Alabilir Misiniz? - Abone: Tabi. Kagit Kaleminiz Var Mi? - Müşteri Temsilcisi: Var Da Sizin Pek Isinize Yaramaz. - Abone: Harbi Ya... Kusura Bakmayin Iyi Degilim Ben Bugün. Müşteri Temsilcisi: Yok, önemli Degil

çağrı Merkezi: Ne çeşit Bir Bilgisayar Kullanı Yorsunuz? - Müşteri: Beyaz !

çağrı Merkezi: Bilgisayarınızın Ekranında Sol Tarafta Bulunan "bilgisayarım" Ikonuna Tıklar Mısınız? - Müşteri: Sizin Solunuz Mu Benimki Mi?

çağrı Merkezi: şifreniz, Küçük Harfle ‘a’ Büyük Harfle ‘v’ Ve 7 Rakamı - Müşteri: 7 De Büyük Harfle Mi Yazılacak?
http://bilgiadresi.turkforumpro.com

Yaşanmış Komik Diyaloglar xD
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-